HRO er en allsidig transportør som kan utføre de fleste type transporter. Vi kan tilby personlig service og oppfølging med faste kontaktpersoner.

Om ønskelig kan vi skreddersy logistikkløsninger for våre kunder, med for eksempel lagring, fortolling og transport eller beregning av priser for spesialtransporter og krantransporter.

Vi dekker både Norge og utlandet innen bil-, båt- og flytransport. Her kan vi også bistå med fortolling. Kunden har kun HRO som kontakt.

Våre ADR biler dekker Sverige, Danmark og Norge. Vi har spesialisert oss på transport i fareklasse 8.

Vi utfører transport av lastebil- og busschassiser, både på hengere og som hjulkjørt.

På Hensmoen og Skytta har vi både godsterminal og lager. Her kan vi tilby omlasting, lagring og distribusjon for bedrifter og private aktører.

Vårt materiell og utstyr dekker alle transportoppdrag innen:

  • Stykk- og partilaster både innlands og utenlands.
  • Spesialtransporter med lengde, bredde og høyde som krever dispensasjoner, følgebil etc.
  • Kranbiler med hengere.
  • Alle containerlaster med chassis eller sidelaster, samt transport av vekselbeholdere.
  • ADR tank
  • Chassis transport
  • Daglige ruter til Hallingdal og Valdres med distribusjon av stykk- og partigods

Våre kontorer ligger på Hensmoen industriområde, i Verkstedveien 52, 3516 Hønefoss. Åpningstidene er 08.00-16.00 mandag til fredag.

For bestilling eller forespørsel, ta kontakt på e-post: transport@hro.no eller tlf: +47 40 55 20 10.

KONTAKTPERSONER

Anette H. Bekkestad
Avdelingsleder 

+47 47 02 55 54
anette@hro.no

Siv Janne Eriksen
Transport koordinator tank 

+47 40 55 53 50
siv-janne@hro.no

Thor-Martin Vatningen
Transport koordinator

+47 92 80 21 06
thor-martin@hro.no

Morten Kaalhus
Transport Koordinator  

+47 90 93 36 17
morten@hro.no

Andreas Ekrem Fjellstad
Transport Koordinator
Hallingdal og Valdres

+47 909 33 628
andreas@hro.no

Trond Pålerud
Salg/Marked
Markedssjef

+47 92 80 21 05
trond@hro.no

Sales HRO
Salgsavdeling

+47 452 56 685
+47 909 33 600
+47 928 02 105
sales@hro.no

TOPP